Foto: Pascal Küffer · Pexels
Mårths & Repus Förvaltning AB
Markskötselföretag i Enskede
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-04, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2017
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 2,7 mnkr
- 344 416 kr
- 273 029 kr
- 470 089 kr
- 1,1 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2,7 mnkr | 344 416 kr | 345 608 kr | 273 029 kr | 42,2 % | 1 | Ladda ner |
| 2025 | 5,1 mnkr | 371 356 kr | 373 413 kr | 295 072 kr | 73,2 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 2,6 mnkr | 128 503 kr | 127 064 kr | 99 728 kr | 76 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 2,7 mnkr | 96 929 kr | 95 356 kr | 75 008 kr | 57,8 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 3,9 mnkr | 360 771 kr | 360 317 kr | 285 237 kr | 67 % | 1 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Mårths & Repus Förvaltning AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Mårths & Repus Förvaltning AB
Verksamhetsområden
- Stor-Stockholm
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
4 2021 3,9 2022 2,7 2023 2,6 2024 5,1 2025 2,7 2026 Senast kontrollerad av Trädgårdskollen
Stockholm
Fler markskötselföretag i Stockholm
Visa alla 520 i Stockholm →Stockholm i siffror
- 999 239
- 15,5 per 1 000 inv.
- 58 022 kr/kvm
- 5,3 %
- 81,1 per 1 000 inv.
