Foto: Yusuf Çelik · Pexels
S & G Måleri & Fastighetsskötsel AB
Markskötselföretag i Hägersten
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-11-02, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2001
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 5,1 mnkr
- 983 451 kr
- 749 607 kr
- 4,7 mnkr
- 5,4 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,1 mnkr | 983 451 kr | 946 917 kr | 749 607 kr | 87 % | 4 | Ladda ner |
| 2024 | 4,2 mnkr | 1,1 mnkr | 1,2 mnkr | 946 228 kr | 89 % | 3 | Ladda ner |
| 2023 | 3,9 mnkr | 770 672 kr | 784 833 kr | 619 399 kr | 91 % | 3 | Ladda ner |
| 2022 | 4,4 mnkr | 1,3 mnkr | 1,7 mnkr | 1,3 mnkr | 91 % | 3 | Ladda ner |
| 2021 | 4,4 mnkr | — | 1,5 mnkr | — | 86 % | — |
Omdömen
Bli först med att betygsätta S & G Måleri & Fastighetsskötsel AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om S & G Måleri & Fastighetsskötsel AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
8 publicerade bokslut
4,2 2020 4,4 2021 4,4 2022 3,9 2023 4,2 2024 5,1 2025 Senast kontrollerad av Trädgårdskollen
Stockholm
Fler markskötselföretag i Stockholm
Visa alla 520 i Stockholm →Stockholm i siffror
- 999 239
- 15,5 per 1 000 inv.
- 58 022 kr/kvm
- 5,3 %
- 81,1 per 1 000 inv.
